Mng Kargo İbrahimli Şubesi

Adres

Batıkent Mahallesi Abdulkadir Aksu Bulvarı No: 56/D Şehitkamil Gaziantep

Telefon

0 342 341 9427

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İbrahimli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İbrahimli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İbrahimli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

İbrahimli şubesinin adresine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İbrahimli Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo İbrahimli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İbrahimli Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şehitkamil Şubeleri

Şehitkamil ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo İbrahimli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.