Mng Kargo Küsget Şubesi

Adres

Küsget Sanayi Sitesi 33. Sokak B Blok No: 45/A Şehitkamil Gaziantep

Telefon

0 342 235 2029

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Küsget Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Küsget Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Küsget Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Küsget Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Küsget ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısını kullanmaktayız. Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler tamamen aşağıdaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Küsget Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu güzergahlar Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Küsget Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Küsget Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şehitkamil Şubeleri

Şehitkamil ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip yapmanız mümkün. Ayrıca internetten kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonucu görmek için hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Küsget Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.