Mng Kargo Başpınar Şubesi

Adres

2. Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisler B Blok No: 11 Başpınar Şehitkamil Gaziantep

Telefon

0 342 337 2072

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Başpınar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Başpınar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Başpınar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Başpınar şubesinin adresine yakın değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye rota sormak için Haritalar uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Başpınar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Başpınar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Başpınar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Şehitkamil Şubeleri

Şehitkamil ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Başpınar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.