Mng Kargo Çamlıbel Şubesi

Adres

Barış Mahallesi İstiklal Caddesi No: 170/G Akdeniz Mersin

Telefon

0 324 237 3541

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çamlıbel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çamlıbel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çamlıbel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Çamlıbel Şubesi'nin konumuna yürüme mesafesinde yer almıyorsanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Çamlıbel şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çamlıbel Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda görünecektir.

Mng Kargo Çamlıbel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çamlıbel Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Akdeniz Şubeleri

Akdeniz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunun akabinde alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu bilmiyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Çamlıbel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.