Mng Kargo Çamlıbel Şubesi

Adres

Barış Mahallesi İstiklal Caddesi No: 170/G Akdeniz Mersin

Telefon

0 324 237 3541

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çamlıbel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çamlıbel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çamlıbel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Çamlıbel Şubesi'nin konumuna yürüme mesafesinde yer almıyorsanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Çamlıbel şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çamlıbel Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda görünecektir.

Mng Kargo Çamlıbel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çamlıbel Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Akdeniz Şubeleri

Akdeniz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde altındaki büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Çamlıbel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.