Mng Kargo Garaj Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Cemalpaşa 107. Cadde Duysak Apartmanı No: 58 Akdeniz Mersin

Telefon

0 324 237 3102

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Garaj Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Garaj Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Garaj Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Garaj şubesine uzaktaysanız kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Garaj Şubesi'ne yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz. Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi aslında her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Seçtiğiniz başlangıç noktası
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Yol boyunca trafik yoğunluğu
  • Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Garaj Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Garaj Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Garaj Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Akdeniz Şubeleri

Akdeniz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Garaj Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.