Mng Kargo Metropol Şubesi

Adres

İhsaniye Mahallesi Zeytinlibahçe Caddesi Karataşlar Apartmanı No: 162 Akdeniz Mersin

Telefon

0 324 337 3531

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Metropol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Metropol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Metropol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Metropol şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres ve telefon bilgileri verilen Metropol şubesine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Metropol Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifleri Google Haritalar tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler trafik yoğunluğu da hesaba katılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Metropol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Metropol Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Akdeniz Şubeleri

Akdeniz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Metropol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.