Mng Kargo Gündoğdu Şubesi

Adres

Siteler Mahallesi 5634. Sokak No: 6/A Akdeniz Mersin

Telefon

0 324 235 3569

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gündoğdu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gündoğdu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gündoğdu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Gündoğdu şubesinin adresine uzak bir konumdaysanız toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Gündoğdu şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gündoğdu Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gündoğdu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Gündoğdu Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Akdeniz Şubeleri

Akdeniz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gündoğdu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.