Mng Kargo Çınar Şubesi

Adres

Çınar Mahallesi 6. Sokak No: 12 Bağcılar İstanbul

Telefon

0 212 634 1928

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çınar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çınar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çınar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Çınar şubesine yakında değilseniz arabayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifini sormak üzere Google tarafından sunulan Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çınar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Çınar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çınar Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bağcılar Şubeleri

Bağcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun ardından alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çınar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.