Mng Kargo Evren Şubesi

Adres

Evren Mahallesi İstiklal Caddesi 9. Sokak No: 39/A Bağcılar İstanbul

Telefon

0 212 656 7110

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Evren Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Evren Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Evren Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Evren şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı taşıtlarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Evren ve diğer Mng Kargo şubelerine adres bilgilerini teyit etmek üzere en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi ve diğer öneriler çoğunlukla ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlıdır:

  • Güzergahı etkileyen faktörler
  • Konum
  • Mesafe
  • Trafik
  • İdari uygulamalar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Evren Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Evren Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Evren Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bağcılar Şubeleri

Bağcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Evren Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.