Mng Kargo İstoç Şubesi

Adres

Mahmutbey Mahallesi Toptancılar Caddesi İstoç 20. Ada No: 81/83 Bağcılar İstanbul

Telefon

0 212 659 8259

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İstoç Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İstoç Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İstoç Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo İstoç şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı taşıtlarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İstoç Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tavsiyeler yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo İstoç Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için İstoç Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bağcılar Şubeleri

Bağcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son adım olarak sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo İstoç Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.