Mng Kargo Güneşli Şubesi

Adres

Güneşli Mahallesi Mahmutbey Caddesi Kafadar Plaza No: 145/E Bağcılar İstanbul

Telefon

0 212 474 7243

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Güneşli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Güneşli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Güneşli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Güneşli şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif vasıtalarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz. Yol tarifi ve şubeye ulaşım önerileri genel olarak altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Trafik yoğunluğu
  2. Yol çalışmaları
  3. Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Güneşli Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Güneşli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Güneşli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bağcılar Şubeleri

Bağcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak hemen yanındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Güneşli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.