Mng Kargo Güneşli Şubesi

Adres

Güneşli Mahallesi Mahmutbey Caddesi Kafadar Plaza No: 145/E Bağcılar İstanbul

Telefon

0 212 474 7243

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Güneşli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Güneşli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Güneşli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Güneşli şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif vasıtalarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz. Yol tarifi ve şubeye ulaşım önerileri genel olarak altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Trafik yoğunluğu
  2. Yol çalışmaları
  3. Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Güneşli Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Güneşli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Güneşli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bağcılar Şubeleri

Bağcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun ardından hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Güneşli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.