Mng Kargo Cumhuriyet Şubesi

Adres

Kemerkaya Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 32 Merkez Trabzon

Telefon

0 462 322 1589

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Cumhuriyet şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Cumhuriyet şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği ekranda belirecektir.

Mng Kargo Cumhuriyet Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Cumhuriyet Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Cumhuriyet Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.