Mng Kargo Cumhuriyet Şubesi

Adres

Kemerkaya Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 32 Merkez Trabzon

Telefon

0 462 322 1589

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Cumhuriyet şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Cumhuriyet şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cumhuriyet Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği ekranda belirecektir.

Mng Kargo Cumhuriyet Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Cumhuriyet Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için altında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Cumhuriyet Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.