Mng Kargo Meydan Şubesi

Adres

Gazipaşa Mahallesi 1 Nolu Zeytinlik Sokak No: 8 Merkez Trabzon

Telefon

0 462 321 6419

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Meydan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Meydan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Meydan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Meydan şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Meydan şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Meydan Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Meydan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Meydan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Meydan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.