Mng Kargo Değirmendere Şubesi

Adres

Büyük Sanayi Sitesi Girişi Rize Caddesi B Blok No: 7 Değirmendere Merkez Trabzon

Telefon

0 462 325 7947

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Değirmendere Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Değirmendere Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Değirmendere Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Değirmendere Şubesi'nin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa farklı vasıtalarla gidebilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google Haritalar altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Değirmendere Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Değirmendere Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Değirmendere Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra altında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Değirmendere Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.