Mng Kargo Tanjant Şubesi

Adres

Yeşiltepe Mahallesi Yavuz Selim Blv. Güneş Sitesi A Blok No: 357/B Merkez Trabzon

Telefon

0 462 230 0483

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tanjant Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tanjant Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tanjant Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Tanjant şubesinin adresine yaya gidilemiyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Tanjant şubesine ulaşım için Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tanjant Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tanjant Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Tanjant Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Tanjant Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.