Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesi

Adres

Yalı Mahallesi Rize Caddesi No: 28 Çimenli Merkez Trabzon

Telefon

0 462 334 3467

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Trabzon Merkez şubesinin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye güzergah sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Trabzon Merkez Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.