Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesi

Adres

Yalı Mahallesi Rize Caddesi No: 28 Çimenli Merkez Trabzon

Telefon

0 462 334 3467

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Trabzon Merkez şubesinin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye güzergah sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Trabzon Merkez Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da sağında bulunan büyütece dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Trabzon Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.