Mng Kargo Güngören Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi Malazgirt Caddesi No: 11/A Güngören İstanbul

Telefon

0 212 641 0341

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Güngören Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Güngören Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Güngören Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Güngören şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Güngören ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Adres tarifi ve güzergah çizimleri tamamen aşağıdaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Güzergahı etkileyen şeyler
  • Konumunuz
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Güngören Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler trafik yoğunluğu da hesaba katılarak haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Güngören Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Güngören Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Güngören Şubeleri

Güngören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Güngören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Güngören Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.