Mng Kargo Haznedar Şubesi

Adres

Haznedar Mahallesi Sönmez Sok. Akyüz Apt. No: 3/A Güngören İstanbul

Telefon

0 212 505 1934

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Haznedar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Haznedar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Haznedar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Haznedar şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Haznedar şubesinin adresine yol tarifi almak üzere Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Haznedar Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Haznedar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Haznedar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Güngören Şubeleri

Güngören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Güngören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Haznedar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.