Mng Kargo Tozkoparan Şubesi

Adres

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Göksel Sokak Çınar Evleri K Blok No: 5/A Güngören İstanbul

Telefon

0 212 481 4005

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tozkoparan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tozkoparan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tozkoparan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Tozkoparan Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gitme imkanınız yoksa arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Tozkoparan Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tozkoparan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Tozkoparan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Tozkoparan Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Güngören Şubeleri

Güngören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Güngören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son adım olarak sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Tozkoparan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.