Mng Kargo Merter Şubesi

Adres

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Keresteciler Sitesi Fatih Caddesi Kayacık Sok. No:19/A Merter Güngören İstanbul

Telefon

0 212 644 7450

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Merter Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Merter Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Merter Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Merter şubesine yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Merter ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Merter Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Merter Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Merter Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Güngören Şubeleri

Güngören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Güngören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Merter Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.