Mng Kargo Keresteciler Şubesi

Adres

Sancaktepe Mahallesi Samsun Sokak No: 23 Güngören İstanbul

Telefon

0 212 637 7482

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Keresteciler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Keresteciler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Keresteciler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Keresteciler şubesine yakın değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine rota ve yol tarifi için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Keresteciler Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Keresteciler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Keresteciler Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Güngören Şubeleri

Güngören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Güngören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Akabinde alttaki büyütece dokunun. Takip kodunuz hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Keresteciler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.