Mng Kargo Harmandere Şubesi

Adres

Harmandere Mahallesi Rayhan Caddesi Ekşioğlu İş Merk. No: 54/N Zemin Kat Dükkan 2 Pendik İstanbul

Telefon

0 216 683 9095

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Harmandere Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Harmandere Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Harmandere Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Harmandere Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif vasıtalarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Harmandere şubesine yol tarifi almak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Harmandere Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Harmandere Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Harmandere Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Pendik Şubeleri

Pendik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pendik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Harmandere Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.