Mng Kargo Kurtköy Şubesi

Adres

Kurtköy Mahallesi Dede Korkut Caddesi Akşemsettin Sokak Aydemir Apartmanı No: 8 Pendik İstanbul

Telefon

0 216 378 1978

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kurtköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kurtköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kurtköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kurtköy Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile varabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Kurtköy şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kurtköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Kurtköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kurtköy Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Pendik Şubeleri

Pendik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pendik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun akabinde sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kurtköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.