Mng Kargo Kurtköy Şubesi

Adres

Kurtköy Mahallesi Dede Korkut Caddesi Akşemsettin Sokak Aydemir Apartmanı No: 8 Pendik İstanbul

Telefon

0 216 378 1978

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kurtköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kurtköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kurtköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kurtköy Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile varabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Kurtköy şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kurtköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Kurtköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kurtköy Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Pendik Şubeleri

Pendik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pendik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kurtköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.