Mng Kargo Pendik Şubesi

Adres

Bahçelievler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Yeni Sok. No: 3 Pendik İstanbul

Telefon

0 216 491 3347

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pendik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pendik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pendik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Pendik şubesinin bulunduğu yere yaya gidilemiyorsa kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Pendik şubesine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pendik Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Pendik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Pendik Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Pendik Şubeleri

Pendik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pendik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Pendik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.