Mng Kargo Yayalar Şubesi

Adres

Velibaba Mahallesi Ankara Caddesi Poyraz Sokak No: 8 Pendik İstanbul

Telefon

0 216 307 7048

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yayalar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yayalar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yayalar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Yayalar şubesinin bulunduğu yere yaya gidebilecek halde değilseniz farklı taşıtlarla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Yayalar Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yayalar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Yayalar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Yayalar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Pendik Şubeleri

Pendik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pendik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı unuttuysanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Yayalar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.