Mng Kargo Mobilyacılar Şubesi

Adres

Önder Mahallesi Köyceğiz Sokak No: 33 Siteler Altındağ Ankara

Telefon

0 312 351 6651

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mobilyacılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mobilyacılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mobilyacılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Mobilyacılar şubesine yürüme mesafesinde değilseniz farklı vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifi için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mobilyacılar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleriniz Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Mobilyacılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Mobilyacılar Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Altındağ Şubeleri

Altındağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altındağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Mobilyacılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.