Mng Kargo Siteler Şubesi

Adres

Siteler Mahallesi Karpuzlu 1. Cadde No: 72/B Altındağ Ankara

Telefon

0 312 350 4894

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Siteler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Siteler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Siteler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Siteler şubesinin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Siteler ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps yazılımını kullandık. Mng Kargo Siteler Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri genel olarak altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Seçtiğiniz başlangıç noktası
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Yol boyunca trafik yoğunluğu
  • Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Siteler Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Siteler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Siteler Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Altındağ Şubeleri

Altındağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altındağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son bir şey daha kaldı hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Siteler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.