Mng Kargo Siteler Şubesi

Adres

Siteler Mahallesi Karpuzlu 1. Cadde No: 72/B Altındağ Ankara

Telefon

0 312 350 4894

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Siteler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Siteler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Siteler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Siteler şubesinin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Siteler ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps yazılımını kullandık. Mng Kargo Siteler Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri genel olarak altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Seçtiğiniz başlangıç noktası
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Yol boyunca trafik yoğunluğu
  • Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Siteler Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Siteler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Siteler Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Altındağ Şubeleri

Altındağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altındağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Siteler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.