Mng Kargo Yeniyol Şubesi

Adres

Zübeyde Hanım Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Çetin Kale Arat İşhanı No: 93/23 İskitker Altındağ Ankara

Telefon

0 312 384 7074

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeniyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeniyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeniyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Yeniyol şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Yeniyol şubesine güzergah çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeniyol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Yeniyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yeniyol Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Altındağ Şubeleri

Altındağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altındağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Yeniyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.