Mng Kargo Opera Şubesi

Adres

Anafartalar Mahallesi Sanayi Caddesi Kuruçeşme Sok. No:3/K Ulus Altındağ Ankara

Telefon

0 312 309 8606

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Opera Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Opera Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Opera Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Opera şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Opera Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi trafik de göz önünde bulundurularak otomatik olarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Opera Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Opera Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Altındağ Şubeleri

Altındağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altındağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Opera Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.