Mng Kargo Opera Şubesi

Adres

Anafartalar Mahallesi Sanayi Caddesi Kuruçeşme Sok. No:3/K Ulus Altındağ Ankara

Telefon

0 312 309 8606

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Opera Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Opera Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Opera Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Opera şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Opera Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi trafik de göz önünde bulundurularak otomatik olarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Opera Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Opera Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Altındağ Şubeleri

Altındağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altındağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Opera Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.