Mng Kargo 2 Eylül Şubesi

Adres

İstiklal Mahallesi Şirin Sokak No: 3 Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 220 8002

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo 2 Eylül Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo 2 Eylül Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo 2 Eylül Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun 2 Eylül Şubesi'ne yakın değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi genel olarak aşağıdaki listedeki değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo 2 Eylül Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım önerileri rotaların trafik durumlarına da bakılarak haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo 2 Eylül Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için 2 Eylül Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo 2 Eylül Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.