Mng Kargo Porsuk Şubesi

Adres

Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Caddesi No: 7B Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 220 5038

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Porsuk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Porsuk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Porsuk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Porsuk Şubesi'ne yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Porsuk şubesinin adresine yol tarifini sormak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Porsuk Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi ve varış süresi trafik durumuna da bakılarak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Porsuk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Porsuk Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Porsuk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.