Mng Kargo Teksan Şubesi

Adres

75. Yıl Mahallesi Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir Sokak C/3 Blok No: 1 Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 228 1628

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Teksan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Teksan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Teksan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Teksan şubesinin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Teksan şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Teksan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Teksan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Teksan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Teksan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.