Mng Kargo Teksan Şubesi

Adres

75. Yıl Mahallesi Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir Sokak C/3 Blok No: 1 Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 228 1628

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Teksan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Teksan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Teksan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Teksan şubesinin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Teksan şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Teksan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Teksan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Teksan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Teksan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.