Mng Kargo Gençlik Bulvarı Şubesi

Adres

Büyükdere MahallesiDalgıç Sok. No: 85/A Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 229 2627

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gençlik Bulvarı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gençlik Bulvarı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gençlik Bulvarı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Gençlik Bulvarı şubesine uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gençlik Bulvarı Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gençlik Bulvarı Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Gençlik Bulvarı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gençlik Bulvarı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Daha sonra sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gençlik Bulvarı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.