Mng Kargo Eskişehir Merkez Şubesi

Adres

75. Yıl Mahallesi Teksan Sanayi Sitesi H/4 Blok No: 2378 Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 228 1310

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Eskişehir Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Eskişehir Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Eskişehir Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Eskişehir Merkez Şubesi'ne uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Eskişehir Merkez Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Eskişehir Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifleri Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Eskişehir Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Eskişehir Merkez Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Eskişehir Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.