Mng Kargo Yunusemre Şubesi

Adres

Deliklitaş Mahallesi Kılıç Sokak No: 28/B Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 220 6264

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yunusemre Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yunusemre Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yunusemre Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında bir başlangıç noktası seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Yunusemre Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Yunusemre ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Haritalar altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yunusemre Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Yunusemre Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yunusemre Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Yunusemre Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.