Mng Kargo Yunusemre Şubesi

Adres

Deliklitaş Mahallesi Kılıç Sokak No: 28/B Odunpazarı Eskişehir

Telefon

0 222 220 6264

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yunusemre Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yunusemre Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yunusemre Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında bir başlangıç noktası seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Yunusemre Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Yunusemre ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Haritalar altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yunusemre Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Yunusemre Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yunusemre Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Odunpazarı Şubeleri

Odunpazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Yunusemre Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.