Mng Kargo Antrepo Şubesi

Adres

İkitelli O.S.B Giyim Sanatkarlar Sitesi 4. Ada A Blok D/14 Deposite AVM Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 549 1732

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Antrepo Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Antrepo Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Antrepo Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Antrepo şubesine yaya gidilemiyorsa alternatif vasıtalarla gidebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Antrepo şubesine yol tarifialmak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Antrepo Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Antrepo Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Antrepo Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun akabinde hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Antrepo Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.