Mng Kargo Antrepo Şubesi

Adres

İkitelli O.S.B Giyim Sanatkarlar Sitesi 4. Ada A Blok D/14 Deposite AVM Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 549 1732

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Antrepo Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Antrepo Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Antrepo Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Antrepo şubesine yaya gidilemiyorsa alternatif vasıtalarla gidebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Antrepo şubesine yol tarifialmak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Antrepo Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Antrepo Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Antrepo Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Antrepo Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.