Mng Kargo Başakşehir Şubesi

Adres

Başakşehir Mahallesi Süleyman Çelebi Caddesi Arterium 2. Kısım Sitesi B-32 Dükkan No: 13/K Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 485 4115

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Başakşehir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Başakşehir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Başakşehir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Başakşehir Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidilemiyorsa alternatif vasıtalarla erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Başakşehir şubesine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Başakşehir Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Başakşehir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Başakşehir Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunun ardından hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Başakşehir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.