Mng Kargo Tümsan Şubesi

Adres

Tümsan 2. Sanayi Sitesi C Blok No: 13 Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 485 5246

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tümsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tümsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tümsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Tümsan şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Tümsan şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tümsan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Tümsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Tümsan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tümsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.