Mng Kargo Tümsan Şubesi

Adres

Tümsan 2. Sanayi Sitesi C Blok No: 13 Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 485 5246

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tümsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tümsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tümsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Tümsan şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Tümsan şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tümsan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Tümsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Tümsan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip yapmanız mümkün.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Tümsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.