Mng Kargo Şahintepe Şubesi

Adres

Şahintepe Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No: 52/D Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 648 0018

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şahintepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şahintepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şahintepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Şahintepe şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Şahintepe Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Mng Kargo Şahintepe Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi alternatifler genellikle şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış konumunuz, trafik yoğunluğu, acil durumlar ve afetler, mesafeler ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şahintepe Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve yöntemler harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Şahintepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Şahintepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip yapmanız mümkün.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Şahintepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.