Mng Kargo Şahintepe Şubesi

Adres

Şahintepe Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No: 52/D Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 648 0018

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şahintepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şahintepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şahintepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Şahintepe şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Şahintepe Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Mng Kargo Şahintepe Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi alternatifler genellikle şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış konumunuz, trafik yoğunluğu, acil durumlar ve afetler, mesafeler ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şahintepe Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve yöntemler harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Şahintepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Şahintepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Akabinde hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Şahintepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.