Mng Kargo Aymakop Şubesi

Adres

Aymakop Sanayi Sitesi B/1 Blok No: 23 Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 549 1768

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aymakop Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aymakop Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aymakop Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Aymakop Şubesi'nin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız arabayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizimi için Google Haritalar sitesini kullandık.

Bu sayfada verilen yol tarifleri çoğunlukla farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Trafik yoğunluğu, başlangıç noktası, güzergahı etkileyebilen acil durumlar ve afetler, mesafe ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aymakop Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Aymakop Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Aymakop Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Aymakop Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.