Mng Kargo Bağgün Şubesi

Adres

Bağcılar-Güngören San. Sitesi 18. Sok. No: 33 İkitelli Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 671 7480

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bağgün Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bağgün Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bağgün Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Bağgün şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bağgün ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizdirmek için Google Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bağgün Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bağgün Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bağgün Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Bağgün Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.