Mng Kargo Bağgün Şubesi

Adres

Bağcılar-Güngören San. Sitesi 18. Sok. No: 33 İkitelli Başakşehir İstanbul

Telefon

0 212 671 7480

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bağgün Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bağgün Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bağgün Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Bağgün şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bağgün ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizdirmek için Google Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bağgün Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bağgün Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bağgün Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Başakşehir Şubeleri

Başakşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra hemen yanındaki büyütece dokunun. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Bağgün Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.