Mng Kargo Esenkent Şubesi

Adres

Esenkent Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi Kemal Sunal Sokak No: 8 Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 672 5178

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esenkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esenkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esenkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Esenkent Şubesi'nin bulunduğu adrese yakında değilseniz farklı taşıtlarla gidebilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye ulaşım için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genel olarak belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esenkent Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler trafik yoğunluğu da hesaba katılarak haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Esenkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Esenkent Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip kodu doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Esenkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.