Mng Kargo Kıraç Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Papatya Caddesi No: 2/1 Kıraç Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 689 5442

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kıraç Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kıraç Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kıraç Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Kıraç şubesine yakında değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Kıraç ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kıraç Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kıraç Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kıraç Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kıraç Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.