Mng Kargo İncirtepe Şubesi

Adres

İncirtepe Mahallesi 213. Sokak Fatih Oto Sanayi Sitesi C/2 Blok No: 28 Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 428 6391

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İncirtepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İncirtepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İncirtepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo İncirtepe şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz.
İncirtepe ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Google Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İncirtepe Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo İncirtepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İncirtepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo İncirtepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.