Mng Kargo İncirtepe Şubesi

Adres

İncirtepe Mahallesi 213. Sokak Fatih Oto Sanayi Sitesi C/2 Blok No: 28 Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 428 6391

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İncirtepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İncirtepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İncirtepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo İncirtepe şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz.
İncirtepe ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Google Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İncirtepe Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo İncirtepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İncirtepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo İncirtepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.