Mng Kargo Sanbir Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi İsiso Sanayi Sitesi C Blok No: 3 Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 623 2540

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sanbir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sanbir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sanbir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Sanbir şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sanbir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sanbir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Sanbir Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak da alttaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Sanbir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.