Mng Kargo Esenyurt Şubesi

Adres

Talatpaşa Mahallesi Pazaryolu Caddesi Sedai Plaza No: 2/6 Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 596 8664

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esenyurt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esenyurt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esenyurt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Esenyurt şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Esenyurt Şubesi'ne rota ve yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esenyurt Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Esenyurt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Esenyurt Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun akabinde altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Esenyurt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.