Mng Kargo Esenyurt Şubesi

Adres

Talatpaşa Mahallesi Pazaryolu Caddesi Sedai Plaza No: 2/6 Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 596 8664

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esenyurt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esenyurt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esenyurt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Esenyurt şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Esenyurt Şubesi'ne rota ve yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esenyurt Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Esenyurt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Esenyurt Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Esenyurt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.