Mng Kargo Bebek Şubesi

Adres

Bebek Mahallesi Küçük Bebek Caddesi No: 81 Bebek Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 257 3846

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bebek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bebek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bebek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Bebek şubesinin bulunduğu yere yakında değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Bebek şubesine yol tarifini sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bebek Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifleri Google Haritalar tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Bebek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Bebek Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Bebek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.