Mng Kargo Şair Nedim Şubesi

Adres

Muradiye Mahallesi Nüzhetiye Caddesi No: 15/A Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 327 1882

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şair Nedim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şair Nedim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şair Nedim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktası seçimini müeakip yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Şair Nedim şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şair Nedim Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Şair Nedim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şair Nedim Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Şair Nedim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.