Mng Kargo Ortaköy Şubesi

Adres

Mecidiye Mahallesi Dereboyu Caddesi Muhtar Sok. No: 2/A-1 Ortaköy Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 236 7310

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ortaköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ortaköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ortaköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Ortaköy şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Ortaköy şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Ortaköy Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler çoğunlukla altta yer alan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ortaköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Ortaköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ortaköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Ortaköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.