Mng Kargo Ortaköy Şubesi

Adres

Mecidiye Mahallesi Dereboyu Caddesi Muhtar Sok. No: 2/A-1 Ortaköy Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 236 7310

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ortaköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ortaköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ortaköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Ortaköy şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Ortaköy şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Ortaköy Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler çoğunlukla altta yer alan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ortaköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Ortaköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ortaköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonucu görmek için hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ortaköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.