Mng Kargo Gayrettepe Şubesi

Adres

Gayrettepe Mahallesi Ayazmadere Caddesi No: 40/E Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 267 5390

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gayrettepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gayrettepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gayrettepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Gayrettepe şubesine uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Gayrettepe şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar yazılımını istifadenize sunduk.

Burada verilen yol tarifi tamamen altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gayrettepe Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tarifler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Gayrettepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gayrettepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gayrettepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.