Mng Kargo Gayrettepe Şubesi

Adres

Gayrettepe Mahallesi Ayazmadere Caddesi No: 40/E Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 267 5390

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gayrettepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gayrettepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gayrettepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Gayrettepe şubesine uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Gayrettepe şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar yazılımını istifadenize sunduk.

Burada verilen yol tarifi tamamen altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gayrettepe Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tarifler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Gayrettepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gayrettepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Gayrettepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.